Yurtdışı Kargo Yazılımı

Neden İnokargo?

Nakliye firmaları hizmet sektöründe müşterilerine destek sağlayan firmalardır. Müşterilerini gerektiğinde bilgilendirmekten ve ürünleri bir yerden başka bir yere göndermekten sorumlu olan ekonomik birimlerdir. Bu görevleri yerine getirebilmek için kaba bir liste ve kayıt tutmak yerine sistem yazılımlarına ihtiyaç duyarlar. inokargo.com, hizmet sektöründe faaliyet gösteren kargo firmalarının ilgili kayıtlarını hızlı, güvenli ve gerektiğinde görüntüleyebilen bir kargo takip yazılımıdır. Yazılım, kargo kaydı, kargo bilgileri, malın o anki konumu hakkında bilgiler, mallar, müşteriler ve alıcılar hakkında bilgiler verir. Ayrıca şubelerin kasa giriş – çıkışlarını, çalışanlarını, sevkiyatlarını da yönetebilmesine yardımcı olur.

Detaylı Raporlama

Minimum kaynak ile tüm süreçlerin, işlemlerin, kontrol ve raporların alınabilmesi

İşlemlerin İzlenebilmesi

Kargo kaydı, kargo bilgileri, malın o anki konumu hakkında bilgi verilmesi

Kargo Sorgulama

Web sitesine kargo numarasını girerek kargonun hareketlerini görüntüleyebilme

Optimizasyon

İnsan kaynağının optimize edilmesi ve bilgi güvenliğinin sağlanması

Lisanslama

Web uygulaması olduğu için ilk yatırım maliyetine gerek yoktur. Lisanslama, senelik bazda yapılır. Teknik destek, bakım, program güncellemeleri dahildir.

Kolay Kullanım

inokargo.com Kargo Takip Yazılımı kolay kullanım ihtiyacınızdan yola çıkarak tasarlanmıştır. Detaylı takibi kolay ekranlar sayesinde daha kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Bulut Uygulama

Web tabanlı yani bulut uygulama sayesinde bilgisayarlara kuruluma gerek olmaz. İnternet erişimi olan tüm cihazlardan erişilip kolayca kullanılabilir.

Kargo yazılımına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın