Online İşe Alım Yazılımı

Neden İnocv?

Size özel hazırlanan web sayfasından ve kariyer sitelerinden gelen CV’ler online kayıt edilir. Aday bilgilerinin yanında notlar, görüşmeler ve işe alım süreci yine sistem üzerinden yönetilir.

Online Randevu

Görüşme için uygun gün - saat belirlenir ve adaylara otomatik mail gönderilir. Aday kendisine uygun olan zamanı seçtiğinde randevu kaydı oluşturulur.

Detaylı Arama

İlan, pozisyon, yaş aralığı, iş tecrübesi, başvuru kanalı, görüşme notları ve eğitim durumu gibi kriterlere göre detaylı arama yapılabilir.

Otomatik Kayıt

Kariyer.net, Secretcv.com, Eleman.net gibi sitelerden gelen özgeçmişler sisteme yüklendiğinde aday bilgisi ve fotoğraf otomatik olarak kayıt edilir.

Raporlama

Toplam ve aktif ilan sayısı, kayıtlı aday sayısı ve aylara göre kayıt edilen aday sayısı gibi farklı grafik ve raporlar bulunmaktadır.

Lisanslama

Web uygulaması olduğu için ilk yatırım maliyetine gerek yoktur. Lisanslama, senelik bazda yapılır. Teknik destek, bakım, program güncellemeleri dahildir.

Veri Güvenliği

Veriler ISO 9001, ISO 27001 gibi kalite ve bilgi güvenliği sertifikalarına sahip kurum sunucularında saklanır ve her gün yedeklenir. Ayrıca veri akışı SSL ile şifrelenir.

Bulut Uygulama

Web tabanlı yani bulut uygulama sayesinde bilgisayarlara kuruluma gerek olmaz. İnternet erişimi olan tüm cihazlardan erişilip kolayca kullanılabilir.

Online İşe Alım Programına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın