Envanter Takip Yazılımı

Neden İnoasset?

İşletmeler büyüdükçe demirbaş yönetimi de buna bağlı olarak zorlaşmaktadır. Birçok demirbaş depolarda durmakta, kullanım ömrünü yitirmiş, nerede, hangi fiziksel durumda ve sahipliğinin ne olduğu bilinmeyen demirbaşlara kira, sigorta ve vergi ödenerek fazla harcamalar yapılabilmektedir. Maalesef bu metotlar sorunu çözmemekle birlikte muhasebe verileriyle uyuşmamakta, kayıp, çalınma, suistimal vb. durumların önüne geçememektedir. İnoasset, demirbaşlarınızı numaralandırılma, kayıt, takip ve organizasyonunu verimli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. 

Takip

Demirbaş muhasebe kayıtları ile fiziki (gerçek) envanterlerin eşlenik ve tutarlı takip edilmesi.

Ölçümleme

Minimum kaynak ile tüm süreçlerin, işlemlerin, kontrol ve raporların alınabilmesi.

Bakım

Demirbaşlarınızın bakımlarının zamanında ve çabucak yapılması.

Hızlı Rapor

Anlık ve istenilen formatta genel ve envanter bazlı raporlar alınabilmesi.

Lisanslama

Web uygulaması olduğu için ilk yatırım maliyetine gerek yoktur. Lisanslama, senelik bazda yapılır. Teknik destek, bakım, program güncellemeleri dahildir.

Veri Güvenliği

Veriler ISO 9001, ISO 27001 gibi kalite ve bilgi güvenliği sertifikalarına sahip kurum sunucularında saklanır ve her gün yedeklenir. Ayrıca veri akışı SSL ile şifrelenir.

Bulut Uygulama

Web tabanlı yani bulut uygulama sayesinde bilgisayarlara kuruluma gerek olmaz. İnternet erişimi olan tüm cihazlardan erişilip kolayca kullanılabilir.

Envanter Takip Programına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın